O firmě

Představení společnosti

Společnost LEGATO spol.s r.o. vznikla na začatku roku 1997 a je ryze českou společností bez účasti zahraničního kapitálu. Společnost LEGATO spol.s r.o. je autorizovaným distributorem olejů a maziv značky ESSO a Mobil. Široká nabídka olejů a maziv pokrývá potřeby zákazníků ve všech odvětvích našeho hospodářství - automobilový průmysl, zemědělství, strojírenství, letectví, chemie,.....

Mimo distribuce zajišťuje naše společnost také rozbory olejů a maziv, poskytuje poradenskou činnost, realizuje odvoz a likvidaci použitých olejů. Náročným zákazníkům poskytujeme služby spojené s filtrací olejů, plnění nových zařízení olejovou náplní nebo pomoc při vybavení olejového hospodářství. Prioritou společnosti je spokojenost zákazníků s poskytovanými službami, které neustále zkvalitňujeme a přizpůsobujeme jejich měnícím se potřebám.

LEGATO spol s.r.o je vhodným obchodním partnerem pro všechny odběratele kvalitních olejů a maziv a to především pro rychlost dodávek a individuální přístup k potřebám zákazníka.

Potřebujete poradit?

Potřebujete poradit?

Volejte nebo pište: 371 723 611
info@legato.cz

© Všechna práva vyhrazena Legato - Motorové oleje a průmyslová maziva